Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 4 066 Kč (163 EUR)
Naše cena 7 100 Kč (284 EUR)
Naše cena 1 077 Kč (43 EUR)

NOVINKY

arr3Koberce na EMKO NÁBYTEKVíte, co je u nás nového? V naší nabídce nyní najdete také velmi kvalitní kusové... arr3EXTRA SLEVA  Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás EXTRA SLEVU 20 % na celý nákup! SLEVOVÝ KÓD EMKO20... arr3EMKO NÁBYTEK s.r.o. - změna právní formy  Vážení zákazníci a obchodní partneři,   dovolujeme si vás informovat o změně právní formy... arr3Platební brána GoPay Díky platební bráně GoPay u nás nyní můžete zaplatit kartou online nebo prostřednictvím Vašeho...

JAK NAKUPOVAT » Odstoupení od smlouvy
Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy

 

Poučení o právu na odstoupení od smlouvy kupní

  1. Právo odstoupit od smlouvy

1.1 Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu.

1.2 Máte právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni, kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezmete zboží, nebo kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezmete poslední dodávku zboží.

1.3 Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém odstoupení od této smlouvy informovat EMKO NÁBYTEK s.r.o., Počernická 120, 360 05  Karlovy Vary, info@emkonabytek.cz formou jednostranného právního jednání (například dopisem zaslaným prostřednictvím provozovatele poštovních služeb nebo e-mailem). Můžete použít přiložený vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy, není to však Vaší povinností.

1.4 Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

  1. Důsledky odstoupení od smlouvy

2.1 Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi.  Pro vrácení plateb použijeme stejný platební prostředek, který jste použil(a) pro provedení počáteční transakce, pokud jste výslovně neurčil(a) jinak. V žádném případě Vám tím nevzniknou další náklady.

Platbu vrátíme až po obdržení vráceného zboží nebo prokážete-li, že jste zboží odeslal(a) zpět, podle toho, co nastane dříve.

2.2 Vrácení zboží:

  1. a) Převzetí zboží

Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy došlo k odstoupení od této smlouvy, zašlete zpět nebo je předejte na adrese EMKO NÁBYTEK s.r.o., Počernická 120, 360 05  Karlovy Vary. Lhůta se považuje za zachovanou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů.

  1. b) Náklady spojené s vrácením zboží

Ponesete přímé náklady spojené s vrácením zboží.

  1. c) Odpovědnost za snížení hodnoty vráceného zboží

Odpovídáte pouze za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti.

Formulář pro odstoupení od smlouvy kupní (pdf) ke stažení

 

Odstoupení od smlouvy kupní před převzetím zboží

1.1. Odstupné při odstoupení od kupní smlouvy

Při odstoupení od kupní smlouvy kupujícím před převzetím zboží je prodávající oprávněn požadovat odstupné. Prodávající je oprávněn započíst odstupné proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny nebo uhrazené zálohy.

1.2. Odstupné je touto smlouvou kupní stanoveno následovně:

1.2.1. 0% z kupní ceny při odstoupení od smlouvy kupní do dvou (2) kalendářních dnů od uzavření této smlouvy kupní,

1.2.2. 10% z kupní ceny při odstoupení od smlouvy kupní od tří (3) kalendářních dnů do okamžiku, kdy prodávající informuje kupujícího elektronickou cestou nebo telefonicky o tom, že zboží je připraveno k odeslání dle dohodnutých podmínek,

1.2.3. 20% z kupní ceny a náklady na odeslání zboží v momentě, kdy prodávající již zboží odeslal na adresu dohodnutou kupní smlouvou.

1.3. Kupující zaplatí odstupné do čtrnácti (14) dnů od doručení faktury vystavené prodávajícím, pokud není dohodnuto jinak. Doručení proběhne na elektronickou adresu kupujícího udanou při uzavření kupní smlouvy, osobně v provozovně prodávajícího nebo prostřednictvím poštovní služby.